Oficjalna strona

ANKIETA w sprawie opracowania dokumentu Strategia Rozwoju Gminy Olszanica na lata 2023 – 2030

Szanowni Państwo!

Strategia Rozwoju Gminy Olszanica jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju Gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat.

Strategia stanowi całościową koncepcję zarządzania rozwojem Gminy Olszanica a także jest elementem dopełniającym funkcjonowanie i zrównoważony rozwój danego obszaru. Planowanie strategiczne jest jednym z wyznaczników poprawnego zarządzania Gminą, co w dalszym etapie przekłada się na rozwój lokalny. Strategia ma za zadanie przede wszystkim eliminować istniejące bariery, na rzecz wykorzystywania lokalnych atutów, w konsekwencji prowadzić do poprawy życia mieszkańców Gminy Olszanica.

W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszego samorządu.

Zwracamy się z prośbą o pobranie załączonej ankiety, wypełnienie jej oraz przesłanie w formie skanu lub zdjęcia na adres email: strategia@gminaolszanica.pl lub złożenie w Sekretariacie Urzędu Gminy Olszanica, Olszanica 81, 38-722 Olszanica do dnia 15 stycznia 2023 r.

Ankieta dotycząca strategii rozwoju Gminy Olszanica

Ankieta dotycząca strategii rozwoju Gminy Olszanica

Ankietę można również uzupełnić poprzez specjalny link, dzięki czemu mają Państwo możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Ankieta online: https://forms.gle/aayJgn6qgtYBHHFA7

Skip to content