Oficjalna strona

Inne obiekty świadczące usługi noclegowe

NOCLEGI NA BIESZCZADZKIEJ TRASIE
Chcesz zatrzymać się na chwilę w magicznym miejscu, tu gdzie czas płynie dużo wolniej z dala od miejskiego zgiełku, gdzie rankiem przywita Cię świergot ptaków, a wieczorem koncert świerszczy ukołysze do snu?
NOCLEGI NA BIESZCZADZKIEJ TRASIE znajdują się w malowniczym miejscu pełnym zieleni w Bieszczadach,w miejscowości Orelec. Lokalizacja sprawia, że jest to wygodna baza wypadowa – bliskie sąsiedztwo Jeziora Solińskiego, Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych  i Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła w Uhercach Mineralnych, licznych atrakcji i szlaków turystycznych. Noclegi znajdują się na Małej Pętli Bieszczadzkiej, a prowadzone są przez Przedsiębiorstwo Społeczne – Bieszczadzką Szkołą Aktywności Społecznej działającą przy Lokalnej Grupie Działania „Zielone Bieszczady”.  
Zajmujemy się noclegami, rękodziełem i gastronomią. Produkujemy i sprzedajemy pamiątki bieszczadzkie wykorzystując mi.in. bieszczadzką florę.
Udostępniamy 18 miejsc noclegowych w 3 apartamentach: 2-7 osobowe i 1-4 osobowy. Każdy apartament posiada oddzielną łazienkę. Do dyspozycji gości: wspólny aneks kuchenny, plac zabaw dla dzieci, wiata oraz boisko sportowe.
 
 
Możecie nas znaleźć na:
facebook: Bieszczadzka Szkoła Aktywności Społecznej https://www.facebook.com/BieszczadzkaSAS/
booking.com : Noclegi na Bieszczadzkiej trasie
Rezerwacje pod numerem telefonu: 513 852 370
 
38-623 Uherce Mineralne; Orelec 35
tel.: +48 513 852 370
e-mail: bieszczadzkasas@gmail.com   
Skip to content