Wnioski do uczestnictwa w Centrum Integracji Społecznej Gminy Olszanica w Stefkowej

Można już składać wnioski do uczestnictwa w Centrum Integracji Społecznej Gminy Olszanica w Stefkowej.
Wersje papierowe dostępne są w siedzibie CIS (budynek byłej szkoły w Stefkowej), w świetlicach wiejskich oraz w sekretariacie Urzędu Gminy Olszanica (I pietro).

W załączeniu do pobrania wzór wniosku wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Wypełnione wnioski można złożyć bezpośrednio w siedzibie CIS w Stefkowej (budynek byłej szkoły w Stefkowej), w sekretariacie Urzędu Gminy w Olszanicy (I piętro) lub przesłać drogą pocztową na adres:
Centrum Integracji Społecznej Gminy Olszanica w Stefkowej
Stefkowa 64
38-722 Olszanica

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy też w wypełnianiu wniosku.
Marcin Marcinkowski – Kierownik CIS, tel. 607038042
Alicja Gruza – Koordynator Projektu, tel. 536327997

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

Wniosek o uczestnictwo w CIS Olszanica