KOMUNIKAT SZEFA OBRONY CYWILNEJ WÓJTA GMINY OLSZANICA

W związku z wojewódzkim treningiem Systemu Wykrywania i Alarmowania, w ramach ćwiczenia Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania (KSWSIA) pk. „PATROL – 21” na terenie powiatu leskiego.

W dniu 18 listopada 2021r. w  Gminie Olszanica oraz na terenie całego powiatu leskiego przeprowadzone zostaną głośne próby syren alarmowych.

W trakcie fizycznego włączenia syren alarmowych wyemitowane zostaną:

1) godz. 11.00 – akustyczny sygnał alarmowy – „ogłoszenie alarmu”,
2) godz. 11.15 – akustyczny sygnał alarmowy – „odwołanie alarmu”.

Przekazywane sygnały będą sygnałami ćwiczebnymi, których praktycznie nie należy wykonywać.

SZEF OBRONY CYWILNEJ
                                                                                                                            WÓJT GMINY OLSZANICA