Oficjalna strona

OSP Olszanica – przyjazd nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego !

30 sierpnia 2021 r. do jednostki OSP Olszanica przyjechał nowy samochód ratowniczo-gaśniczy marki MAN. Zabudowę wykonała firma MOTO-TRUCK z Kielc.

W asyście policji i jednostek z OSP Stefkowa, OSP Uherce Mineralne, OSP Wańkowa, OSP Paszowa, OSP Baligród i OSP Olszanica został wprowadzony i przywitany nowy samochód. W wydarzeniu uczestniczył Wójt Gminy Olszanica – Krzysztof Zapała. Nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy pomoże usprawnić pracę Druhów z OSP Olszanica, a tym samym zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Olszanica oraz powiatu leskiego.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszej Gminy, że licznie przybyli i razem z nami celebrowali tą historyczną chwilę. Był szampan, gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pozyskania nowego samochodu. Poniżej film nagrany przez FOTO VIDEO VIOLIMA  oraz zdjęcia autorstwa Pana Mariusza Hebdy z wprowadzenia nowego samochodu do jednostki OSP Olszanica.

Skip to content