Oficjalna strona

Trwają prace przy rozbudowie i przebudowie świetlicy ze strażnicą OSP w Stefkowej

Trwają prace przy rozbudowie i przebudowie świetlicy ze strażnicą OSP w Stefkowej.
 
Jest to kolejne zadanie realizowane przez Gminę Olszanica na rzecz strażaków ochotników, którzy każdego dnia dbają o nasze bezpieczeństwo. W czerwcu br. za ponad 1 mln złotych pozyskaliśmy nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Stefkowa, zaś w lutym do OSP Uherce Mineralne trafił pojazd pozyskany z PSP Lesko.
 
Jeżeli do tego dodamy pozyskany w 2021 roku dla OSP Olszanica nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy, to dzięki tym działaniom udało się nam wyposażyć w nowoczesny sprzęt wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Olszanica, które funkcjonują w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Sprzęt, który jest w dyspozycji zawsze gotowych nieść pomoc strażaków ochotników przyczyni się do realnej poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy.
 
Koszt realizacji zadania wynosi 308 308,21 złotych i w całości został pokryty z budżetu Gminy Olszanica.
Skip to content