Oficjalna strona

Wójt odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył w Belwederze odznaczenia państwowe zasłużonym samorządowcom.

Podczas uroczystości, Wójt Gminy Olszanica Krzysztof Zapała, otrzymał z rąk Prezydenta RP Złoty Krzyż Zasługi za wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz społeczności lokalnej oraz zaangażowanie w rozwój samorządu terytorialnego.

Tuż po zakończonej uroczystości wójt naszej gminy powiedział:

Złoty Krzyż Zasługi, który miałem zaszczyt odebrać dzisiaj z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy jest niezwykle prestiżowym wyróżnieniem dla całej społeczności lokalnej naszej gminy. To odznaczenie dla wszystkich mieszkańców, radnych, sołtysów, pracowników urzędu i innych jednostek gminnych, a także wszystkich osób, które dbały i dbają o to, aby nasza gmina rozwijała się tak dynamicznie, jak miało to miejsce w ostatnich latach. Cieszę się, że efekty naszej wspólnej pracy dostrzegają i doceniają nie tylko władze rządowe oraz samorządowe naszego województwa, ale także najwyższe władze naszego kraju.

Skip to content