Oficjalna strona

Wyniki konkursu „Pisanka Wielkanocna”

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty!

Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiła wszystkich uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Olszanicy oraz Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych  do udziału w konkursie  plastycznym pt.,, Pisanka Wielkanocna”.

Dnia 27 kwietnia konkurs został rozstrzygnięty. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem wśród uczniów młodszych klas, wpłynęło ponad 40 prac. Decyzja o tym kogo wyróżnić nie należała do łatwych, ponieważ  poziom był wyrównany, każda pisanka była piękna, jedyna w swoim rodzaju. Dlatego komisja konkursowa postanowiła wyłonić finalistów, a dla reszty uczestników przyznać wyróżnienia. Celem konkursu było kultywowanie tradycji, zwyczajów i obrzędów ludowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi, a także rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci.

Jury postanowiło przyznać wyróżnienie i  nagrody:

Dla przedszkolaków Gr A,B i C  i uczniów ZSP w Uhercach Mineralnych oraz uczniów kl.0 z ZS-P w Olszanicy 

w kategorii I  (I-III):

ZS-P w Olszanicy  :                                                             

1miejsce dla Julii Olejarskiej kl.II                                                                                        

2 miejsce dla Hanny Buczek kl.I                                               

3 miejsce dla Alana Rapacza kl.II                                             

Olszanica – wyróżnienia otrzymali: Hanna Starakiewicz, Blanka Gliściak, Marcelina Bednarczyk, Filip Kuczaj, Erika Grzejszczak, Kaja  Kociuba, Zuzanna Kuc, Maja Bednarczyk, Nikola Andruch,Michał Antolak, Julian Musik, Zosia Żuchowska , Bartłomiej Dacko, Maja Frańczyk, Franciszek Krupa, Iga Wójciszyn, Szymon Antolak, Łukasz Król, Borys Krupa

Uherce Min.- wyróżnienia otrzymała Nikola Handermander

Dziękujemy uczniom za udział , a także wychowawcom i opiekunom, którzy zachęcili dzieci do udziału w konkursie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Skip to content