Oficjalna strona

Akcja – Darmowe korepetycje dla gości z Ukrainy

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – czyli inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania z darmowych, korepetycji on-line (nie tylko) języka polskiego w czasie letniej przerwy od zajęć szkolnych.


Akcja polega na bezpłatnym udostępnieniu serwisu do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym prowadzić korepetycje pro bono. Platforma stwarza możliwość udzielania korepetycji indywidualnych oraz grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego i innych przedmiotów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy. 
Osoby potrzebujące wsparcia w nauce otrzymają je za darmo. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w wybranym terminie.


Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji korepetytora w Tutors.live i do zamieszczania ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.


Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:
https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy


Ukraińska wersja serwisu Tutors.live jest  obecnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia platformy na język ukraiński dobrze sprawdza się np. translator Google.

Skip to content