Oficjalna strona

Ferie zimowe w bibliotece

Ferie zimowe w bibliotece!

     Ferie, ferie, i po feriach… Za nami tegoroczna edycja spotkań zorganizowanych   dla dzieci na czas ferii zimowych przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Olszanicy i Filie . A co się działo wiele, było dużo uśmiechów, dobrej zabawy i ciekawych zajęć  m.in.: ,, Wyprawy książkowe w krainy bajkowe”- czytanie baśni dla dzieci, ,,Sylwetki bajkowych bohaterów’’– rysowanie postaci bajkowych różnymi technikami, ,,Świat w kawałkach”- zajęcia na koncentrację, układanie puzzli, rozwiazywanie krzyżówek, ,,Czwartkowy dzień zabaw”- konkursy, łamigłówki, kalambury, zabawy. To w kilku słowach podsumowanie naszych działań.

     Naszych bibliotekach przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z zajęć literacko-edukacyjnych, podczas których uczestniczyły w głośnym czytaniu, grach, zabawach oraz wykonywały prace plastyczne. Były gry i zabawy inspirowane książkami, warsztaty plastyczne i literackie

Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!    

M. Chmielowska  

Skip to content