Oficjalna strona

Turniej szachowy

 

11 grudnia 2021 r. w ZS-P w Olszanica odbył się Międzypowiatowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Olszanica pod patronatem Starosty Leskiego. W turnieju wzięło udział 61 uczestników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach:

1.      kategoria wiekowa 2002 r. i starsi

2.      kategoria wiekowa 2003 r. – 2007

3.      kategoria wiekowa 2008 r. i młodsi

 

Turniej sędziowali sędziowie Sportowo-Kulturalnego Klubu Szachwego z Przemyśla Maciej Jagustyn i Maciej Karasiński.

Zwycięzcami Turnieju zostali : Anna Dziura uczennica ZSP w Uhercach Mineralnych, zawodniczka LKS Sanovia Lesko – najlepsza wśród Juniorów Młodszych i wszystkich Juniorek turnieju oraz Jacek Michalski zawodnik LKS Sanovia Lesko.

Gratulujmy wszystkim  uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych rozgrywkach szachowych.

Wyniki http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_4401/.

Skip to content