Oficjalna strona

Wiosenne Targi Innowacji

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego informuje:
Dnia 6 czerwca 2021 roku odbędzie się impreza „Wiosenne Targi Innowacji”, która zlokalizowana będzie na terenie otwartym wokół budynków PODR przy ul. Suszyckich 9 w Boguchwale.

Serdecznie zapraszamy wystawców : producenci  materiału szkółkarskiego, roślin ozdobnych, producenci ziół i bylin oraz roślin balkonowych i rabatowych oraz wszystkich innych producentów związanych z branżą ogrodniczą.
W/w producenci będą zwolnieni z opłaty za miejsce wystawiennicze. Należy jedynie przesłać kartę zgłoszeniową z uzupełnionymi danymi wystawcy i podaną wielkością stoiska. Karta zgłoszeniowa i regulamin znajdują się na stronie PODR w zakładce z informacją o w/w imprezie (link poniżej) a także w załączeniu emaila. Wszyscy inni wystawcy są również miłe widziani ?
https://www.podrb.pl/wydarzenia/imprezy-rolnicze/wiosenne-targi-innowacji

Chętne osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 13 469 80 10.

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

 

Regulamin_Wiosennne_targi_innowacji__1_

Karta_wiosenne_targi_innowacji__karta

Skip to content