Oficjalna strona

Wspólne ubieranie choinki przed Gminną Biblioteką Publiczną w Olszanicy

Wspólne ubieranie choinki przed Gminna Biblioteką.

Grudzień to radosny okres oczekiwania świąt Bożego Narodzenia – szczególnie miły dla dzieci. To czas licznych przyjemności związanych z przygotowaniami, do których należy ubieranie choinki.

Stało się już coroczną tradycją, ze Stowarzyszenie Miłośników Olszanicy i Okolic wspólnie z Gminna Biblioteką Publiczną zapraszają uczniów klasy I, II i  III do wspólnego ubierania choinki. Dzisiaj naszą imprezę uświetnili zaproszeni goście : dyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Olszanicy  Pan Maciej Juchniewicz, piękne bombki z logo służby więziennej na naszym drzewku powiesił Komendant Ośrodka Doskonalenia Kadr Służby Więziennej ppłk. Adam Nieznański. Nie zabrakło oczywiście Świętego  Mikołaja, który gorąco  zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy. Wszyscy świetnie się bawiliśmy się  ubierając choinkę. Dzieciaki hojnie zostały obdarowane słodkościami przez nasze Panie ze Stowarzyszenia, które  przygotowały mnóstwo pysznych ciasteczek, pierniczków i rozgrzewającą herbatkę. Teraz przed biblioteką stoi pięknie udekorowana choinka, świeci kolorowo i wprowadza nas w świąteczny nastrój.

Przed biblioteka sto również piękna szopka bożonarodzeniowa , a wszystkiemu przygląda się bałwankowa rodzina.
W całej naszej wspólnej zabawie nie zabrakło zimowego nastroju, otulonego kolędami zwiastującymi nadchodzący magiczny czas świąt.

Korzystając z okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Olszanicy życzy Wszystkim naszym czytelnikom, tym małym
i tym dużym zdrowych, pogodnych i rodzinnych świat Bożego Narodzenia, a Nowy Rok 2024 niech  przyniesie wiele radosnych i szczęśliwych dni.

                                                                                                                                          Dyrektor GBP  i bibliotekarki.

Skip to content