Oficjalna strona

Gminny Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty

GMINNY KONKURS WIELKANOCNY ROZSTRZYGNIĘTY!

 Wielkanoc to święta budzącego się do życia świata, w które wpleciona jest wielowiekowa tradycji. Gminna Biblioteka Publiczna w Olszanic zorganizowała kolejną edycję gminnego konkursu plastycznego „Ozdoba wielkanocna”, który dziś został rozstrzygnięty.

Uczestnicy przygotować mieli ozdobę wielkanocną w formie przestrzennej, dowolną techniką. Konkurs skierowany był do uczniów Szkoły Podstawowej w Uhercach Mineralnych i Zespołu szkolno- Przedszkolnego w Olszanicy.  

Poziom konkursu był bardzo wysoki, wszystkie prace wykonano zgodnie z tematem i z należytą starannością. Oryginalność i pomysłowość autorów była bardzo różnorodna, wszyscy uczestnicy zasługują na pochwały i wyróżnienia. Komisja konkursowa oceniając ozdoby miała bardzo duży dylemat, gdyż każda praca była inna, każda wyjątkowa, każda jedyna w swoim rodzaju.

Do konkursu złożono ponad 50 prac, które były oceniane w 3 kategoriach wiekowych.

Laureatami Gminnego  Konkursu Wielkanocnego zostali:

Gr.I    Przedszkole

Przedszkole Gr A i Gr B ze Szkoły Podstawowej w Uhercach

Wyróżnienia; Milena Musik, Nela Kowalewska, Laura Śmierciak, Marcjanna Pancerz

Zerówka:

1 miejsce – Blanka Gliściak

2 miejsce – Malwina Niemczyk

3 miejsce – Mieszko Kowalewski

Wyróżnienie: Erika Grzejszczyk


Gr.II   kl I-III

1 miejsce – Olaf Kołtun

2 miejsce – Julia Olejarska i Julia Mamrowicz

3 miejsce – Sandra Matyszczak

Wyróżnienia: Aleksandra Zielińska ,Marcelina Skarbińska, Bartłomiej Dacko, Michał Antolak, Julian Musik, Maja Gawęcka, Iga Wójciszyn.


Gr.III    kl. IV-VIII

2 miejsce – Celina Gierula

3 miejsce – Emilia Antolak

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

                                                      Dyr. GBP Małgorzata Chmielowska

Skip to content