Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie „Mistrzowie Agro”

Ruszyło głosowanie w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Nowiny” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Nominacje z terenu naszej gminy w poszczególnych kategoriach powędrowały do:

Koło Gospodyń Wiejskich Roku:

KGW Orelec, KGW Paszowianki w Paszowej, KGW w Paszowej, Stowarzyszenie KGW Uherczanie

Sołectwo Roku:

Sołectwo Stefkowa

Agroturystyka Roku:

Agroturystyka Biały Domek

Sołtys Roku:

Piotr Pankiewicz

Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności.

Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem www.nowiny24.pl/agro

Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.