Oficjalna strona

Rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego

Rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego!

W dniu 21.12.2023r Gminna Biblioteka Publiczna była zaproszona do Zespołu Szkolno–Przeszklonego, aby obejrzeć piękne jasełkowe przedstawienie pt. „Bóg się rodzi”, które wprowadziło nas w świąteczny nastrój. Biblioteka korzystają tej okazji ogłosiła wyniki konkursu bożonarodzeniowego na ozdobę świąteczną.

Oto wyniki konkursu:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszanicy

Odział przedszkolny – wyróżnienie   

Uczniowie kl.0 – wyróżnienie

Gr. I- kl. I-II

Julian Musik –  I miejsce

Julia Olejarska – II miejsce

Mieszko Kowalewski – III miejsce

Wyróżnienie dla: Erika Grzejszczak, Aleks Janas

Gr.II- kl.III-IV

Pola Bieńkowska – I miejsce

Alan Rapacz – II miejsce

Aleksandra Zielińska – III miejsce

Wyróżnienie dla: Laura Gryziecka

Szkoła Podstawowa w Uhercach Mineralnych

Wyróżnienie dla: Przedszkolaków z gruby A, B, C

Wszystkie prace dzieci można oglądać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Olszanicy i w Bibliotece w Uhercach Mineralnych. Organizator konkursu bardzo serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom i wychowawcom za zmobilizowanie i przygotowanie dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. A korzystając z okazji  życzymy Dyrekcji i  Radzie Pedagogicznej, pracownikom szkół , a także  uczniom i  rodzicom zdrowych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia!

Dyrektor GBP Małgorzata Chmielowska

Skip to content